Wysoki poziom testosteronu przy niedoczynności tarczycy i PCOS

Witam Mam Niedoczynnośc tarczycy i policystycznosc jajników oraz za duzo testosteronu czy to oznacza ze moje zachowanie (przywódczą, wściekła, znerwicoesna, gonitwa myśli) sie zmieni uspokoje sie bo juz od miesiaca mecze sie chormonami na Niedoczynnośc tarczycy a mam za niedługo zacząć jeszcze ta kuracje przed invitro jak sie będę zachowywać czy moje zachowanie i nerwy sie zmienia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki zmiany zachowania. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.