Wysoki puls w 4 miesiąciu ciąży a zagrożenia dla ciąży

moja wnuczka 24 lata jest w 4 miesiącu ciąży ma wysoki puls 98 lekarz ginekolog skierował ją do kardiologa,to pierwsze dziecko mojej wnuczki czy jej i dziecku coś grozi ,zmartwiona babcia.

Aleksander Ropielewski

Wysokie tętno może oznaczać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla dziecka. Mam za mało informacji, aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. N apewno konieczna jest kontrola kardiologiczna.