Wysoki wynik badania TSH u młodej osoby

Witam. Robiłam badanie TSH. Wynik jest następujący 3,070 (0,270- 4,200) Lekarz pierwszego kontaktu twierdzi, że jestem za młoda na tak wysoki wynik. Mam 24 lata. Co dokładnie oznacza ten wynik i co robić w tym przypadku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. W razie wątpliwości proszę wykonać badanie poziomu hormonów tarczycy.