Wysokie ciśnienie 6 dni po cesarskim cięciu

Witam jestem po cesarskim cięciu 6 dnia i mam wysokie ciśnienie natomiast brałam dopegyt w czasie ciąży, teraz mam w domu ok. 170/100 ale z deugiej reki spada, czuję się dobrze trochę tylko zdenerwowana natomiast dziś zauważyłam że mam dalej brać dopegyt a przez 1 dzień nie brałam w ogóle teraz dopiero wróciłam do leku czy czekać na obniżenie ciśnienie w domu?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ciśnienie może spaść jeżeli będzie pobierać Pani systematycznie lek i odpocznie. Jeżeli natomiast wysokie ciśnienie będzie się utrzymywać to proszę o kontakt z ginekologiem. Pozdrawiam.