Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysokie ciśnienie po podaniu blokady

Trzy tygodnie temu lekarz podał mi blokadę diprophos.Dostałem wysokiego ciśnienia.Nigdy nie miałem problemów z ciśnieniem.Mam uderzenia gorąca .Kardiolog zapisał mi betaloc i telmizek,jak długo blokada może powodować wzrost ciśnienia czy leki będę musiał już brać ciągle.Mój komfort życia bardzo się pogorszył.Źle sypiam stałem się bardzo nerwowy.Żona namawia mnie na wizytę u psychiatry i branie leków.Ja mam nadzieję że ciśnienie się unormuje jak blokada przestanie działać i będę taki jak kiedyś.
MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu

Migotanie przedsionków a udar mózgu

Jednym z najpoważniejszych zaburzeń powodowanych nieprawidłowym funkcjonowaniem układu sercowo-naczyniowego, jest udar mózgu. Prof. Janina Stępińska informuje o powiązaniu migotania przedsionków z udarem mózgu.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję udać się do lekarza wykonującego blokadę, Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy