Wysokie ciśnienie, problemy z żołądkiem

Witam: Proszę o pomoc,moja siostra Hania ma 43 lata, początek choroby to wysokie ciśnienie-takie wyskoki nie wiadomo dlaczego,pózniej były problemy z żołądkie - jakaś bakteria i rany w żołądku leczona, teraz jest problem z anemią i wysokim poziomem żelaza w organizmie, siostra była też w ciąży 2 razy i poroniła. Jest pod opieką lekarza internisty -co ma zrobić i do jakiego udać się lekarza żeby zwalczyć duży poziom żelaza w organizmie, i mieć dziecko pragnie mieć potomka.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani siostra chce mieć dziecko, powinna udać się na konsultację do specjalisty ginekologa. Pozostałe problemy wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem lekarza internisty. Sugeruję także przeczytanie artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/zelazo.