Wysokie ciśnienie, przyspieszona akcja serca i silny niepokój

Witam, W dniu dzisiejszym czuje się potwornie. Objawy: wysokie ciśnienie, przyspieszona akcja serca i silny niepokój. Leczę się na niedoczynność tarczy. Miewam takie objawy od czasu do czasu. Bardzo często zdarzają się rano. po takim "napadzie" następuje wypróżnienie. W dniu dzisiejszym wypróżnialam się z 10 razy (normalny stolec). Do tego wszystkiego dochodzi ból z lewej strony brzucha "pod sercem" promieniujacy na plecy, niekiedy duszności. Bedę wdzieczna za pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Objawy są jednak na tyle niespecyficzne, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakiekolwiek konkretne rozpoznanie. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.