Wysokie CRP, zbyt mało LYM i zbyt dużo NEU we krwi

Witam ostatnio nżle się czyję zrobiłam badanie krwi.. w badaniu wyszło wysokie CRP28,8 jeszcze mam za mało Lym. we krwi 19.0 i za duzo Neu 72.3..moje pytanie brzmi co mogą oznaczać te wyniki..czekam na odpowiedz i pozdrawiam..

Magdalena Mroczek

Przyczyn moze byc np. niedawno przebyta infekcja wirusowa. Najlepiej bedzie skonsultowac sie z lekarzem rodzinnym, ktory zbierze wywiad i Pania zbada.