Wystająca głowa kości strzałkowej kolana

Dobry wieczór, od kiedy pamiętam mam problem z moimi kolanami. Po ich zewnętrznej stronie wystaje głowa kości strzałkowej. Dawniej nie było to tak widoczne, a z czasem jest coraz gorzej i do tego, wpływa to na ogólny wygląd moich nóg, moje łydki nie łączą się, są skierowane do zewnątrz. Ta wystająca kość jest bardzo widoczna zwłaszcza w prawym kolanie i to właśnie kolano mnie boli. Czy jest możliwość wycięcia kości strzałkowej, ewentualnie przywrócenia jej do miejsca w którym powinna być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.