Widoczna kość strzałkowa

Witam, mam pytanie dotyczące kości strzałkowej. Zarówno w mojej lewej jak i prawej nodze kość strzałkowa jest bardzo widoczna co mnie bardzo krępuje i czego bardzo się wstydzę. Wstydzę się zakładać krótkie spodenki , chodzić na basen. Wiem, że taka moja "uroda", ale czy można coś z nią zrobić (np. operacja przycięcia kości)? Czy można jakoś pomóc?

Dzień dobry,

Zazwyczaj kość strzałkowa jest bardziej widoczna u osób szczupłych z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej w obrębie łydek. Nic nie można z tym zrobić- trzeba zaakceptować.

Pozdrawiam serdecznie.