Wystająca kość z tyłu głowy

witam mój problem to wystająca kość z tyłu głowy nie boli ale od jakiś 5-6 lat bardzo wolno rośnie bardzo mi to przeszkadza w oparciu głowy np.o ścianę nie wiem gdzie się z tym udać proszę o jakąś radę z góry bardzo dziękuję.

Witam, z tyłu głowy znajdują się naturalne zgrubienia kostne, m.in. guzowatość potyliczna zewnętrzna, która u niektórych może być większa niż przeciętnie. Jednak jeśli zauważył Pan/Pani, że struktura rzeczywiście rośnie to może to być niepokojący objaw. Najlepiej skonsultować się z lekarzem - na początek pierwszego kontaktu lub ortopedą. Oni w razie wątpliwości mogą pokierować na dodatkowe badania diagnostyczne.