Wystające prawe biodro u 26-latki

witam,mam 26lat,od 3lat pracuje w hotelu, miałam wrazenenie ze ktoś mnie igla w kregoslup strzynął i od tego czasu mam wysuniete prawe biodro,badania wykazalo dyskopatia l-s,obecnie chodze na 2fizykoterapie ale niema zadnej poprawy,mimo ze już nie pracuje, niemoge zakladac obcisłych bluzek bo okropnie widać wystające prawo biodro,pytanie czy te biodro się wyrowna ze nie bd tak widać tego wystającego ze będę normalnie wygladac z ladna sylwetka?bardzo dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko postawić trafną diagnozę, radziłabym skonsultować sie z ortopedą i nadal uczęszczac na fizjoterapię.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie mam dostępu do badań obrazowych oraz możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego. Jeżeli doszło do uszkodzenia struktur kostnych lub więzadeł i mięśni to bez zabiegu operacyjnego stan się nie cofnie. Sugeruję kontakt z ortopedą.