Wystająca kość na karku i zgrubienie u sztangisty
Witam. Ok. 10 miesięcy temu zrobiłem RTG pleców w którym nie uwidoczniono patologi. Mój problem to wystająca kość na dole karku i zgrubienie. Ta wystająca kość i zgrubienie powstało przez wykonywanie ćwiczenia ,,przysiady ze sztangą-duże obciążenia" sztanga uciskała krąg i czułem żę czasem podskakiwała i obijała kręg/gi. Gdy się pochylę to bardzo widać ,,jakby garb"! Co to może być, czy to coś groźnego? (Ortopeda wcale się tym nie przejął i powiedział że to nic nie jest i tak zostanie!)

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie mam możliwości oceny zmiany powstałej na plecach, jeżeli jednak nie powoduje ona dolegliwości neurologiczych ani bólowych nie ma konieczności dalszej diagnostyki. Jeżeli przeszkadza ona Panu z powodów estetycznych proszę skonsultować się z chirurgiem plastycznym.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski