Wystająca kość w ręce po upadku

Dzień dobry! Mam pytanie odnośnie nadgarstka. Dzisiaj zauważyłam u mojej 2-letniej córeczki wystającą kość w lewej rączce, gdzie nadgarstek po stronie wewnętrznej przed kciukiem. W drugiej rączce tego nie ma, nie skarży się, że ją boli i nie ma obrzęku. Martwię się, ponieważ przewróciła się i być może wtedy to jej wyskoczyło. Co to może być?

Witam!

Na podstawie przytoczonego przez Panią opisu trudno jest udzielić odpowiedzi. W przypadku urazu skutkującego złamaniem, bądź zwichnięciem powinny występować dodatkowe objawy - ograniczenie ruchomości, bolesność, czy obrzęk. W razie wątpliwości należy udać się na konsultację z prowadzącym lekarzem pediatrą.

Pozdrawiam serdecznie!