Wystąpienia krwawienia podczas stosowania Ovulan

Witam. Nie jestem "matką karmiącą(ani matką w ogole), mam 21 lat. Od pół roku przyjmuję tabletki jednoskładnikowe ovulan, z powodu przeciwskazań do stosowania pigułek dwufazowych. Dziś pierwszy raz wystąpiło u mnie plamienie, ból brzucha - tak jak przy okresie.Przeczytałam, że z czasem, w trakcie przyjmowania ovulanu krwawienia zanikają, a u mnie się właśnie pojawiły. Zanim skontaktuję się z moim ginekologiem - czy jest powód do martwienia się? z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.