Wysuszone oczy w wyniku noszenia soczewek kontaktowych

Od 4 lat noszę soczewki kontaktowe miesięczne w trybie dziennym. Obecnie używam Soflens 59 i mimo wysokiego poziomu nawodnienia moje oczy są ciągle wysuszone,muszę stale nosić przy sobie krople,próbowałam juz wielu,ale dawały krótkotrwały efekt.Jakie krople mogliby mi państwo polecić?

Magdalena StusiĹska

Być może jest to kwestia nie kropli ale soczewek- najlepiej skonsultować się z okulistą, który stwierdzi czy nie doszło do zapalenia i zaleci odpowiednie krople. Pomóc może także zmiana soczewek.