Zapytaj lekarza

7 2 8 , 4 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysypka i afty w ustach

Tylko panie doktorze ja juz od miesiaca to stosuje,juz nawet dzieci w rekawiczkch zaczelam kompac,obawiajac sie ze to moze ich srodki do kompania oilatum 4i szampon Johnsona moga powodowac wysypke.Ale sama nie wiem ,biore alertec,lub zyrtec i nic nie pomaga.Czy to moze bhyc cos innego,a do tego teraz pojawily mi sie afty w ustach. dziekuje za odpowiedz
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Witam,

proszę rozważyć liszaj płaski.

Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy