Zgrubienie na ustach od 6. lat

Witam.mam guzek,badz zgrubienie na ustach,mam to juz okolo 6sciu lat. Ostatnio zaczelam pic ziola i troche jakby wklens,a tak obok satakie tycie,biale krostki. Kiedys mialam wypadek skuterem wjechalam w sciane i mialam zdarta twarz itp i wydaje mi sie zet ez ty wtedypowstalo.jest czego sie obawiac? :(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Trudno wywnioskować jednoznacznie, jakiego typu zmiana to jest. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym.