Wysypka i krostki na członku

Witam, dostalem jakas wysypki dookola czlonka oraz jedna krostka wyrosla na czlonku, krostki podobne sa do pryszczy ale niktore na koncu tak jak by mialy kilka koncowek, niektore sa zaczerwienione i ropieja. Prosze o jakies rady mieszkam za granica i nie wiem czy bym wszytko zrozumial co by mi lekarz powiedzial a pozatym to troche krepujace.

Prosze udać się na miejscu do lekarza i poprosić aby również napisał na kartce zalecenia i wtedy można przetłumaczyć sobie to co powie lekarz.
Zmian nie widzimy i nie ocenimy