Przetarcie skórki na członku

Witam, mam 20lat przed dwoma tygodniami doszlo do przetarcia skorki na czlonku, widac bylo troche krwi, niedawno rowniez wspolzylem ze swoja dziewczyna, po paru dniach na czlonku zaczela wychodzic maz ktora nie pachnie niczym. Po umyciu na wieczor czy rano po 12godzinach pojawiala sie, dostalem rowniez stulejki ktorej kiedys nie mialem i wszystko bylo dobrze..dzisiaj sprawdzajac coraz gorzej sie naciaga napletek. czy moze to byc grzybica ? Prosze o pomoc i czy udac sie z tym do swojego lekarza

Proponuję skorzystanie z konsultacji lekarza urologa. W pobliskim Poznaniu jest dość szeroka oferta specjalistów. Konsultantem naszego gabinetu jest dr Hrab, przyjmuje na Św.Marcinie 43.
Bliższe informacje są w Sieci.
Proszę nie zwlekać z poradą specjalisty. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com