Wysypka i złe samopoczucie kilka razy do roku od 30. lat

Od 30 lat, dwa, trzy razy w roku dostaje wysypke : szyja, klatka piersiowa, Moje samopoczucie wtedy jest tak zle ze trzy dni spedzam w lozku. Jestem tak pozbawiona energi, ze udanie sie do ubikacji wymaga ogromnej mobilizacji z mojej strony. po raz pierwszy dostalam to 30 lat temu kiedy mialam angine i dostalam antybiotyk. Do tej pory nie zostala postawiona diagnoza. Bylam juz z ta przypadloscia wszedzie i zaden lekarz nie potrafi mi powiedziec co to jest i czy mozna leczyc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.

Lek. Jacek Ĺawnicki

Objawy opisywane przez Panią mogą mieć podłoże psychogenne tzn emocjonalne, chodzi o zaburzenia psychosomatyczne. Proszę rozważyć rozmowę z lekarzem Psychiatrą.