Wysypka na brzuchu w 12 tygodniu ciąży

Witam jestem w 12 tyg ciazy od samego poczatku ciazy miałam niewielka wysypkę na brzuchu niestety teraz robi sie ona coraz wieksza juz jest na ponad połowie brzucha i bardzo swedzi byłam u dermatologa ale niestety mi nie pomogl czy sa jakies sposoby zeby złagodzić to swędzenie??lekarz ginekolog powiedizal ze mize byc to od kwasu foliowego ale po odstawieniu niestety wysypka nie zeszła.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Jeżeli powyższsi specjaliście nie pomogli może warto byłoby udać się do alergologa. Jeżeli nie to ponownie udać się do ginekologa.