Alergia i zmiany na skórze

Mam alergie na frmaldehyd, quaternium15,wodoronatlenki limonenu, mieszanke roztoczy kurzu domowego i tiomersal. Ciagle chodze po dermatologach bo wiecznie mam jakies wysypki. Jaki kolwiek lek na poczatku mi pomaga a potem juz nie. Pomocy!!!!! Czy to bedzie tak do konca zycia? Moze sa jakies domowe sposoby zeby pozbyc sie wysypek lub naprawde skuteczny lek?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa być może warto byłoby udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.