Wysypka na dłoniach a możliwość alergii

Od dluzszego czasu mam jakas wysypke na dloniach. Sa to pod skorne pecherzyki w ktorych jest jakis plyn.Jak pekaja robi sie rana. Chodze do dermatologow, bylam nawet u alergologa. Stosowalam przerozne masci na sterydach. Moze ktos mi pomoc rozwiazac moj problem? Jest to naprawde uciazliwe. Chce zaznaczyc tez ze jestem uczulona na formaldehydy, quaternium15, wodoronatlenki limonenu, mieszanke roztoczy kurzu domowego oraz na tiomersal.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę,że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, być może wykonanie biopsji skóry. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.