Wysypka na ciele 6-miesięcznego niemowlaka po podaniu indyka

Witam. Moja córeczka ma prawie sześć miesięcy. I mam takie pytanie podałam jej do jedzenia mięso z indyka i na następny dzień dostała na pleckach i brzuszku małe pryszcze. Może być na to uczulona. Razem z indykiem podałam jej marchewkę i ziemniaki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Na wizycie będzie możliwość ustalenie odpowiedniego postępowania a zarazem ustalenie prawidłowego żywienia dziecka i odpowiednie okresy kiedy należy wprowadzać odpowiednią żywność w zależności od miesiąca życia.