Wysypka na ciele u 2-latka

Witam.od paru dni zauważyłam u 2-letniego syna,dziwną wysypkę na całym ciele a w szczególności na raczkach i stopach. Wyglada to jak kaszka manna.Innych objawów nie zauważyłam.
KOBIETA ponad rok temu

należy przeanalizować co zmieniło się w diecie dziecka lub np płynach do prania, kosmetykach. Warto skonsultować się z lekrzem, który po zbadaniu dziecka będzie mógł określić przyczynę. Pozdrawiam