Wysypka na czole a osłabienie organizmu u 25-latki

mam 25 lat , na moim czole pojawiła się bardzo drobna wysypka wyglada jak u niemowlaka potówka, parę dni wcześniej miałam zapalenie pęcherza czy to jest osłabienie organizmu?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to wynik osłabienia organizmu po infekcji, ale nie koniecznie. Lepiej aby zmiany, które nie ustępują w ciągu paru dni zobaczył lekarz. Proponuję zgłosić się do swojego lekarza, który określi prawdopodobną przyczynę oraz ewentualnie zaleci odpowiednią konsultację np. dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.