Wysypka na klatce piersiowej i brzuchu po kontakcie seksualnym z nową partnerką

Otoz od miesiaca mam nowa partnerke selsualna. Po kazdym kontakcie przez dzien, dwa mam lekka wysypke na klatce piersiowej i brzuchu. Natomiast na podbrzuszu i udach mam kilka czerwonych kropek ktore w ogole nie znikaja. Czasem sa z ropa w srodku. Niektore z nich sa lekko bolesne. Jesli ktores zdazyly juz sie zagoic to takie nieciekawe szorstkie blizny zostaly. Probowalem smarowac Tribiotyciem i Tormentiolem. Nic nie pomagalo. Co to moze byc?

Witam. Opisane zmiany najprawdopodobniej są wynikiem reakcji alergicznej. Proszę zgłosić się do lekarza POZ ktory obejrzy skórę i wdroży odpowiednie leczenie.