Wysypka na klatce piersiowej u 19-latki

Witam! Mam 19 lat i nie mam praktycznie żadnych problemów z cerą(może czasami wyskoczy mi jakaś krostka jak zbliża mi się okres), jednak od paru miesięcy mam problem z trądzikiem/krostami/wysypką na klatce piersiowej, nie wszystkie krostki mają tzw ,,białe łby", niektóre są zaczerwienione, niektóre koloru skóry. Nie wiem za bardzo co z tym zrobić. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.