Wysypka na łydkach i stopach

Witam od pewnego czasu mam wysypkę tylko na łydkach i stopach. Nie mogę się jej pozbyć byłam u lekarza dostała telfexo i Momarid pomaga , ale tylko chwilowo po jakiś czasie wysypka wychodzi znów. Jak sobie z nią poradzic? Czego może byc przyczyną? zdjęcie w linku http://www.fotoszok.pl/show.php/1817175_dsc-0891.jpg.html

Witam! Przedstawione zmiany najprawdopodobniej mają podłoże alergiczne. Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się tego rodzaju wykwitów jest całkowita eliminacja uczulającego nas czynnika. Proszę spróbować zaobserwować czy wykwity nasilają się np. po użyciu któregoś z kosmetyków czy założeniu jakiegoś rodzaju ubrania.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl