Wysypka na penisie

Witam, mam takie pytanie. Od kilku dni na moim penisie pojawiły się czerwone plamki, tylko na grzybku. Są małe i niewystające. Pojawiają się i znikają. Na początku czułem lekkie pieczenie przy oddawaniu moczu, a teraz pieczenie ustało, ale za to czuję swędzenie w środku penisa. Następnie wydaje coś białego, co wygląda jak sperma i śmierdzi. Z dnia na dzień kropek na grzybku jest więcej i zaczyna swędzieć, ale nie wystają ani się nie powiększają, wychodzą po każdym umyciu penisa. Proszę napisać czy jest możliwość zastosowania maści lub leku bez recepty?

Witam serdecznie!

Opisane objawy świadczą niestety o infekcji narządów płciowych.
Niestety zmiany obejmują nie tylko skórę, nieprawidłowa jest również wydzielina z cewki. Niestety zastosowanie maści raczej nie wystarczy i konieczne będzie przyjęcie leku doustnego. Może Pan ewentualnie spróbować maści dostępnej bez recepty (Clotrimazolum) jednak prawdopodobnie terapia ta nie będzie wystarczająca.
Wskazana jest wizyta u lekarza - najlepiej dermatologa - nie jest konieczne skierowanie. Skorzystać można również z pomocy urologa lub lekarza rodzinnego.
Jeżeli jest Pan aktywny seksualnie wskazane będzie również równoczesne leczenie partnerki.

Pozdrawiam