Wysypka na przedramieniu u 8-letniej córki

Witam. Moja corka dostala jakiejs wysypki na przedramieniu, jest bardzo swedzaca i powoli sie rozchodzi po ciele. krostki sa wypukle i wydaje mi sie ze sa wypelnione jakims plynem. Corka ma osiem lat. Z pozdrowieniami .. Ewa L.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez możliwości obejrzenia zmian nie da się postawić diagnozy. Radzę udać się z córka do dermatologa.
Pozdrawiam