Wysypka w obrębie skóry głowy a łysienie

witam od jakiegos czasu mam problem na glowie z wiekiem tracilem wlosy i gole glowe na łyso od 7 lat nigdy nie mialem problemow skory ale od jakiegos miesiaca mam krosty czerwone i jak by wysypke po każdym goleniu głowy pije wapno ale nie pomaga czy to moze byc to nabyta alergia czy mam isc do lekarza jak mozna z tym walczyc

Magdalena StusiĹska

Być może są to zmiany nie na tle alergicznym. Najlepiej skonsultować się z lekarzem dermatologiem.