Wysypki alergiczne i świąd skóry

Zamierzam wziąć Zentel 400 mg przez 5 dni poniewaz od ponad roku męczę się z silnym świadem skóry i alergicznymi wysypkami,oslabieniem,Bad. u alergologa wykluczyły alergię,badania krwi nie wykazuja eozyfilii (granulocyty kwasochl)-2. Podejrzewam jednak u siebie zespol larwy wedrujacej trzewnej lub skórnej.Z czym mam brać Zentel aby zminimalizoac ryzyko wstrząsu anafilaktycznego gdyby okazalo sie ze jednak jestem mocno zarobaczony? Ciagle źle sie czuje,mam problemy z równowagą

Witam,
nie należy przyjmować leków bez wczesniejszego skonsultowania tego z lekarzem.
Powinien Pan zgłosić się na badanie do lekarza POZ, który po badaniu może zalecić leczenie farmakologiczne.

Pozdrawiam