Wyznaczenie potencjalnych dni płodnych

Witam. Moje pytanie dotyczy dni płodnych. Chciałabym dowiedzieć się kiedy wypadają moje potencjalne dni płodne, jeżeli mój cykl trwa 28 dni, w tym miesiącu okres zaczą się 4.12 a zakończył 9.12. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Potencjalne dni płodne wypadają w dniach 14-20.12. Proszę jednak pamiętać, iż wyliczenie ma charakter szacunkowy i może odbiegać od rzeczywistości.