Wzdęcia brzucha, bóle kręgosłupa a starania o dziecko

Witam serdecznie wlasnie wrocilam od lekarza ale mam pewne watpliwosci. 8 sierpnia mialam ostatnia miesiaczke mam wzdety brzuch i bol kregoslopa chodze ospala. A pani doktor powiedziala mi ze mam torbiela na prawym jajniku a raczej byl podnim. Zastanowilo mnie to bo niemogla znalesc drogiego jajniki wiec zdala mi sie niekompetetna i dlatego prosze o rade czy mam isc do innego lekarza? bylam prywatnie myslalam ze mi cos wiecej wyjasni ale obcesowo mnie potraktowala.Staram sie o dziecko od roku:(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zaufanie do lekarza prowadzącego to rzecz absolutnie ważna. Jeśli zatem nie ufa Pani swojemu lekarzowi prowadzącemu, sugeruję konsultację z innym ginekologiem.