Wzdęcie brzucha a bolesność piersi i biały śluz

Witam! Od półtora miesiąca mam wzdety brzuch, nudności, pojawił sie też ból piersi. Boli mnie po lewej stronie pepka, i jak naciskam to mam powiększone narządy. Moja babcią miała raka jajników. Pojawił sie też biały śluz, a miesiaczke miałam i trwała 3 dni. Wykonywałam 2 testy ciazowe i były negatywne, a wzdety brzuch i nudności nadal są. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.