Powiększony brzuch u dołu a ryzyko ciąży
brzuch powieksza mi sie od samego dolu i to bardzo,wyglada jak ciazowy,ale 5testow kazdy robiony z tyg.odstepem wyszly negatywnie,okres mialam u ginekolga bylam9 tyg.po stosunku i mialam usg podbrzusza,natrzadow i podobno ze ciazy nie ma<CZY GINEKOLOG NIE ZAUWAZYL?Gdy cos zjem mam uczucie pełnosci,a nawet jak napije sie wody niegazowanej to mam dziwne uczucie w zoładku.kal oddaje ciezej niz wczesniej.na wadze nic nie przybrałam,a brzuch sie powieksza.gdy naciskam kolo pepka to boli. CIAZA?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! W opisanym przez Panią przypadku ciążę bez wątpienia możemy wykluczyć. Opisane zaś zaburzenia przewodu pokarmowego, w tym w szczególności zaparcia, jak najbardziej mogą być przyczyną powiększenia obwodu brzucha. Sugeruję konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.