Wzdęcia, rozpieranie w nadrzuszu po jedzeniu

Od roku mam różne dolegliwości, zwykle po jedzeniu - wzdęcia, rozpieranie w nadbrzuszu do pleców, pobolewanie z prawej strony, gazy, stolec jaśniejszy, obfity, zwykle papkowaty, czasem nudności. Morfol. ok, cukier 100-115 na czczo, cukier w moczu (3 razy na 8 badań, ilość 60-130), ggtp 118, bilirubina 1,3, alat 50. Hemogl. glik. 5,9. Cholest. 230, LDL 150. Inne wyniki dobre, np. crp, cae, ca 19-9, amylaza, lipaza (52). USG drobne polipy pęcherzyka. Gastroskopia - stan zapalny opuszki dwunastnicy

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.