Wzdęcia, uczucie przelewania, skręcanie i bąbelkowanie w jelitach

Od dłuższego czasu, kiedy dietetyka stała się moją pasją i zdrowo się odżywiam mam problemy z jelitami. Niezależnie od tego co zjem (zero alergii, nietolerancji) mam wzdęcia, uczucie przelewania, skręcanie i bąbelkowanie w jelitach i mnóstwo gazów co niszczy moje życie towarzyskie. Najgorzej jest po obiedzie, żadne leki (np. espumisan) nie pomagają. Ulgę przynosi oddanie stolca, który niegdyś był żółty, teraz kolor wydaje się być normalny natomiast [stolec] jest "suchy" z małymi dziurkami.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia diagnostyki gastrologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.