Wzdęcia, zgaga i ból w nadbrzuszu

Od roku mam problem z brzuchem. Wzdecia zgaga i bol w nadbrzuszu ale tylko gdy uciskam. Mialam robione badania wyszlo ok usg jamy brzusznej ok badanie kalu na obecnosc bakterii ok badanie krwi na zaplenie trzustki ok wiec juz nie wiem co mi jest. Dodam ze w ciagu ostatniego roku mialam duzo stresu. Czeka mnie teraz badanie gastrologiczne ktorego bardzo sie obawiam poniewaz wmowilam sobie ze dowiem sie ze jestem powaznie chora. Prosze o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Badanie endoskopowe - gastroskopia jest konieczne dla potwierdzenia/ wykluczenia dolegliwości. Bardzo prawdopodobne, że występuje u Pani zapalenie błony śluzowej żołądka lub choroba refluksowa, proszę się nie stresować.
Pozdrawiam