Wzdęty brzuch od dwóch lat

Moim problemem jest mocno wzdęty/wysadzony brzuch. Dolegliwość utrzymuje się już od około 2 lat. Zauważyłem, że często z nocy, czy też po dłuższym odpoczynku/leżeniu efekt nieco się zmniejsza, natomiast pod koniec dnia, czy też po jedzeniu nasila. Kilka razy miałem robione USG, nic nie wykazało, narządy niepowiększone, brak płynów. Gastrolog przepisał mi Debretin, ale bez skutku. Być może są to gazy, często czuję jakby "wypychanie" od środka oraz kiedy efekt się nasili to ciężej się oddycha.

Wymaga Pan oceny przez doświadczonego lekarza, choć trudno mi wskażać konkretną specjalność.