Wzmożona senność i częste oddawanie moczu a wyniki badań krwi

WITAM. JAK MAM INTERPRETOWAĆ WYNIKI BADAŃ KRWI... HCT 35,9 %, MCH 26,7 pg, PLT 411,0, LYMPH 46,1 %, NEUT- 47.1 %, MOCZ- PRZEJRZYSTY, PH 6,0, CIĘŻAR WŁAŚCIWY- 1,025 G/ML, WZMOŻONA SENNOŚĆ W SUMIE TO MNIE SKŁONIŁO DO ZROBIENIA BADANIA I CZĘSTO ODDAWANIE MOCZU. CUKIER 96 JEDNOSTEK.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyniki badań powinny być ocenione całościowo w oparciu o występujące objawy kliniczne. Proszę zatem udać się do lekarza.