Wzmożony apetyt na miętę u 5-latki

Witam. Mam pytanie zwiazane z moja corka. Corcia ma 5 lat. Jest chodzacym okazem zdrowia ale martwi mnie jedno..ona ma duze zapotrzebowanie na miete w zasadzie wszystko co ma smak miety. Najczesciej woła o mentosy, gumy mietowe lub tiktaki. I ta chec na mieta jest od 3 lat. Ostatnio potrafi wpasc w furie kiedy wroce ze sklepu i nie kupie jej czegos mietowego. Niestety mieszkam w UK a tu sie nie moge doprosic o podatawowe badania jesli nie podam powaznej przyczyny. Z gory dziekuje za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż upodobanie dziecka nie jest związane z chorobą. Niemniej jednak niepokojące może być zachowanie dziecka.