Wzmożony apetyt po zażywaniu Setaloftu

Witam Zazywam lek setaloft ( 100 mg -2,5 tabletki rano )i pramolan(2 tabletki na noc),sporo przytylam.Czy tycie powoduje wzmozony apetyt ktory wywoluje sie przez zazywane leki czy same lekarstwa maja w sobie cos co powoduje tycie? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tycie spowodowane jest przez wzmożony apetyt, który może być działaniem niepożądanym przyjmowanych leków.