Wzrost ciśnienia, nerwica i jadłowstręt 2 godziny po naklejeniu plastra Evra

Witam, Wraz z pierwszym dniem miesiączki przykleiłam swoją pierwszą w życiu antykoncepcję, plaster Evra. Około 2 godzin później zauważyłam wzrost ciśnienia, który trwa do dnia dzisiejszego (3 dzień), ponadto od wczoraj wpadłam w okropna nerwicę, mam jadłowstręt i czuję się bardzo słabo. Czy jest możliwe abym w tak krótkim czasie doświadczyła takich skutków ubocznych? Zawsze byłam nerwowa lecz ostatnie 3 dni są istnym koszmarem! Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakiego poziomu jest to wzrost ciśnienia tętniczego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.