Wzrost długości penisa podczas wzwodu

Witam!Mam 23 lata i pytanie.Moj penis w stanie spoczynku ma długość 10 cm i 10 cm obwodu.Czy to możliwe żeby podczas wzwodu penis w obwodzie zyskiwał tylko 1,5cm ?wtedy wychodzi 11.5cm wydaje mi się ze cos jest nie tak może jakis skurcz tetnic albo cos ze krew spokojnie nie przepływa.Moze odstawić Masturbacje na miesiąc lub więcej i zobaczyc co bedzie sie działo bo nigdy nie robiłem tak długiej przerwy.Jak sie nie masturbuje np 2-3dni wydaje sie pokazniejszy.Prosze o zetelna odpowiedź!Pozdrawiam

Witam
To co pan opisał jest jak najbardziej normalne, a także reakcja penisa na okresy odstawienia masturbacji także . Natomiast jeśli chce pan zrobić przerwę w masturbowaniu, to oczywiście może pan ale wyniki się nie zmienią . To co się dzieje z pana penisem jest związane z wieloma czynnikami i tak np.spojrzenie pod rożnym kątem na organ tez da panu inny obraz organu.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

A czy erekcja jest pełna? Jeśli tak - penis jest w pełni sztywny, wszystko jest OK. Rozmiar członka jest cechą indywidualną.

Pozdrawiam!