Wymiary penisa 19-latka

Witam Mam wątpilowści co do mojego przyrodzenia Mam 19 lat, 175cm wzrostu i 70kg Mój penis ma w spoczynku 8cm, a podczas wzwodu 15cm i 12cm w obwodzie Czy jest to wynik wystarczający do zaspokojenia kobiety ?

Dzień dobry!

Tak, jest to prawidłowy rozmiar członka zdrowego mężczyzny. Pochwa ma głębokość ok. 8-10 cm, a jej ścianki elastycznie dopasowują się do każdego rozmiaru członka.

Pozdrawiam!

Parametry sa prawidłowe. Zaspokojenie kobiety (w związku) zależy od wielu czynników "nieanatomicznych".
Zapewne partnerce będzie zależało na wielu innych atrybutach osobowościowych i społecznych. Trzeba jej zapewnić poczucie bezpieczeństwa i pozycję społeczną oraz materialną.
Warto na to zagadnienie spojrzeć szerzej. Pozdrawiam, JW Poznań. :-)