Wielkość penisa a zadowolenie partnerki

Mój penis ma 20cm mierząc od góry od brzucha. Czy to wystarczy aby zadowolić partnerkę

Warto na to zagadnienie spojrzć holistycznie. Pozdrawiam, JW Poznań. :-)

Dzień dobry.

Zadowolenie partnerka uzyska przede wszystkim dzięki ogólnej jakości relacji. Rozmiar penisa ma w tym wypadku podrzędne znaczenie. Z "technicznych" spraw można dodać, że ważniejsze będzie Pański do niej podejście, wyczucie i otwartość, niż ilość centymetrów, które zamierza Pan użyć.

Pozdrawiam.