Wzrost poziomu kreatyniny u 87-latka

Mam pytanie co zrobić jeśli u osoby w wieku 87 lat poziom kreatyniny we krwi w ciągu dwóch tygodni wzrósł z 100,8 do 118,5 a lekarz twierdzi że wszystko jest w porządku

Witam,
Brak na razie podstaw do niepokoju . Wszystkie parametry biologiczne ulegają wahaniom ( ciśnienie , tętno , cukier etc. ) Proponuję skontrolować poziom kreatyniny za 2 tygodnie
Pozdrawiam